Ubjedljiv trijumf bjelopoljskih odbojkašica

U posljednjem susretu 14. kola Prve crnogorske lige odbojkašice Jedinstva savladale su danas ekipu Mediterana, rezultatom 3:0 (25:17, 25:10, 25:22).

Mlade bjelopoljske odbojkašice  za samo 52 minuta igre došle su do ubjedljivog trijumfa.

Najviše poena u timu Mladena Miladinovića osvojila je Mileva Magdelinić i to 14. Dragana Rakočević je upisala 13, Gordana Madžgalj 12, a Isidora Jevrić 10.

Dvocifren broj poena u ekipi iz Budve osvojila je Jovana Kovačević – 11, dok je Ana Cerović upisala sedam.

“Zaista smo odigrale sjajan meč i na kraju zasluženo slavile. Ovom pobjedom dodatno smo osigurale opstanak u Prvoj ligi, ali i u nastavku prvenstva ćemo dati maksimum i potruditi se da ostvarimo što više pobjeda”, kazala je za Radio Bijelo Polje odbojkašica Isidora Jevrić.

Bjelopoljske odbojkašice već za tri dana očekuje bitna utakmica i to protiv ekipe Luka Bar, u kojoj će pokušati da se revanširaju za poraz u prvom meču polufinala Kupa Crne Gore.

Autorka: Sanja Dulović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE