Atletičarima Jedinstva osam medalja na prvenstvu CG za pionire

Atletičari Jedinstva osvojili su osam medalja na prvenstvu Crne Gore za pionire i pionirke, održanom proteklog vikenda u Baru.

Bjelopoljci su iz Bara donijeli četiri zlatne, jednu srebrnu i tri bronzane medalje.

Amina Suljević najbolja je bila u trkama na 300m i 600m, Jovana Obradović u skoku u dalj, dok je Amar Čoković osvojio čak tri medalje na prvenstvu, zlatnu u skoku u dalj, i dvije bronze u trkama na 60m i 100 m.

Milja Obradović bila je druga u trci na 1500m , a Dušici Bošković pripala je bronza u istoj trci.

Trener atletičara Jedinstva, Osman Erović, kazao je da su dobri rezultati pionira dokaz kvalitetnog rada u mlađim kategorijama AK “Jedinstvo”.

Prvenstvo Crne Gore za pionire i pionirke održano je pod pokroviteljstvom ASCG, u tehničkoj organizaciji AK“Mornar“ iz Bara uz podršku Ministarstva Sporta Crne Gore.

Autor: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE