Ubjedljiva pobjeda juniora Jedinstva

Košarkaši Jedinstva ubjedljivo su pobijedili danas u SC “Nikoljac” Studentski centar, rezultatom 87:36, u osmom kolu Prve juniorske lige.

Bjelopoljci su već na poluvremenu imali 20 poena više, a u nastavku meča su bili još dominantniji i trijumfovali sa 51 poenom razlike.

Najefikasniji u timu Jedinstva bio je Madžgalj sa 18 poena, dok se kod Studentsko centra istakao Brajović sa 11.

Trener junior Jedinstva, Goran Poović, kazao je za Radio Bijelo Polje da su apsolutno zasluženo slavili.

“Razlika je bila evidentna i u godinama i u kvalitetu, tako da se pobjeda nije dovodila u pitanje. Iz utakmice u utakmicu rastemo kao tim, ima još dugo da se igra, ali se nadam da ćemo uspjeti da se nađemo u borbi za prva četiri mjesta, ali vrijeme će pokazati”, rekao je Popović.

Juniori Jedinstva u dodsadašnjem dijelu sezone upisali su pet pobjeda i tri poraza.

U prošlom kolu u gostima su savladali ekipu Pro Basket, rezultatom 60:56.

Autorka: Sanja Čujović

Foto i audio: Dalibor Rakočević

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE