Futsaleri Jedinstva slavili pred domaćom publikom

Futsaleri Jedinstva savladali su danas u Bijelom Polju ekipu Nikšića, rezultatom 3:2,  u 13. kolu Futsal lige Crne Gore.

Iako su Bjelopoljci nesigurno ušli u utakmicu i primili dva gola u prvom poluvremenu, uspjeli su u drugom da nadigraju goste i meč preokrenu u svoju korist. Do pobjede su došli golovima Nedima Avdića i Elvisa Sijarića koji je dva puta pogodio mrežu gostiju.

Trener futsalera Jedinstva, Vladan Čampar, čestitao je svojim momcima na ostvarenoj pobjedi.

“Prvo poluvrijeme nijesmo baš dobro odigrali, žurili smo, pravili dosta grešaka, primili ta dva gola koja nijesmo smjeli. Međutim, momci su u drugom zaista odlično igrali, videjela se ta želja za pobjedom i zasluženo su došli do nje”, kazao je Čampar.

On je saopštio da u narednom kolu u Nikšiću gostuju Baju Pivljaninu.

“Idemo na pobjedu i siguran sam da ćemo nastaviti taj pobjednički niz”, poručio je Čampar.

Podsjetimo, futsaleri Jedinstva u prošlom kolu u gostima pobijedili su ekipu Gorštak, rezultatom 5:2.

Autorka: Sanja Čujović

Foto i audio: Dalibor Rakočević

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE