Odbojkašice ubjedljive protiv Rudara

Odbojkašice Jedinstva slavile su danas na svom terenu protiv ekipe Rudara rezultatom 3:1 (19:25,25:17, 25:15, 25:21) u okviru 16. kola Prve lige Crne Gore.

Prema riječima trenera domaćih, Mladena Miladinovića, uprkos pauzi koju su igračice napravile zbog korona virusa, uspjeli su da pokažu sve ono što ih je krasilo tokom čitave sezone, a to je kako je istakao-zajedništvo i dobra atmosfera.

“Na kraju smo zasluženo slavili i savladali iskusnu ekipu Rudara. Osim u prvom setu kada su se osjetile posljedice pause, naredna tri seta smo odigrali na visokom nivou, došli do naše igre što je rezultiralo pobjedom” kazao je Miladinović čestitajući ekipi na prikazanoj igri.