Hrabra Zvezda osvojila bod na Emirejtsu, Lacio i dalje perfektan

Fudbaleri Arsenala i Crvene zvezde igrali su neriješeno bez golova u meču 4. kola Lige Evrope.

Uprkos činjenici da su mreže mirovale, duel na Emirejtsu bio je poprilično uzbudljiv.

Beogradski klub je bio bolji u prvom poluvremenu, ali nije uspio da kruniše dvije kolosalne šanse – najprije je Savić pogodio prečku, a nešto kasnije Boaći nije iskoristio situaciju 1 na 1.

U nastavku, Boaći je promašio još jednu dobru priliku, dok je Arsenal bio blizu pogotka kada je Vilšer proturio loptu pored Borjana, ali je Le Talek krajnjim naporom otklonio opasnost sa gol crte.

U drugom meču grupe H, Keln je deklasirao Bate Borisov 5:2 i uključio se u borbu za plasman u 1/16 finala.

Arsenal je prvi sa deset bodova. Zvezda je osvojila pet, Bate Borisov 4, dok je Keln na dnu sa tri boda.