Ekipa Pruška restoran “Centar” prvak države

Ekipa Pruške je ovogodšnji šampion Crne Gore u minifudbalu. Sugrađani su pobijedili u velikom finalu prošlogodišnjeg šampiona ekipu Karampane.

Ekipa Karampane je bila bolja u prvom poluvremenu i povela 1:0, ali im je koncentracija opala početkom drugog poluvremena, što je ekipa Pruške iskoristila i u dva minuta preokrenula rezultat. Meč su riješili sa 3:1.

Lovćen banka u meču za treće mjesto savladala je ekipu Graničara i revanširala se za ubjedljiv poraz u grupi. Poljuljana porazom u polufinalu, ekipa Graničara ušla je u ovaj meč laganije, dok su igrači Lovćen banke od prvog minuta poveli agresivnije i jače u odbrani. Iz jednog prekida i kontre, stigli su do pobjede od 2:0.

Na turniru na Žabljaku, održanom u julu, učestvovalo je šest ekipa iz Crne Gore.

Rezultati i strijelci:

Finale

Karampana - Pruška Restoran Centar 1:3(1:0)

Kaluđerović 4' - Hasanović 24', Idrizović 25', Raičević 39'

Za treće mjesto

Lovćen banka - Graničar 2:0(0:0)

Mijović 28', Trninić 34'

Najbolji golman turnira je Filip Stefanović iz šampionske ekipe. Za najboljeg strijelca je proglašen Kemal Alić iz iste ekipe.

Miroslav Zlatičanin iz ekipe Karampana je proglašen za najboljeg igrača.

Nakon ove pobjede, ekipa Pruška će učestvovati u Ligi šampiona u minifudbalu u Sloveniji od 5. do 9. septembra, najavio je za Radio Bijelo Polje, Boris Raičević.

Autorka: Enida Omerhodžić

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE