Četiri medalje za atletičare bjelopoljskog Jedinstva

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE

Atletičari bjelopoljskog Jedinstva osvojili su četiri medalje na Prvenstvu Crne Gore za mlađe pionire i pionirke, održanom juče u Baru.

Amra Hubanić okitila se sa dvije medalje, zlatnom i srebrnom. Ona je bila prva u trci na 600m, dok je u trci na 300m stigla druga.

Odlična je bila i Nejra Suljević, koja je u trci na 600m osvojila srebrnu medalju.

Emes Erović, poslije duže pauze u ovoj godini vratio se na stazu i pobijedio u trci na 600m i tako došao do zlatne medalje.

Trener atletičara Jedinstva, Branislav Maslovarić, kazao je za Radio Bijelo Polje da su rezultati sa ovog takmičenja samo još jedan dokaz da Bijelo Polje ne treba da brine za budućnost atletike.

Autorka: Sanja Dulović