Fudbaleri Jedinstva poraženi od Bokelja

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE

Fudbaleri Jedinstva poraženi su danas u gostima od ekipe Bokelja, rezultatom 0:2, u meču 34. kola Druge crnogorske lige.

Trener fudbalera Jedinstva, Vuko Bogavac, kazao je u izjavi za Radio Bijelo Polje da je i pored poraza, zadovoljan današnjom igrom.

,,Bokelj je bio bolji i zasluženo su pobijedili. Imali smo tri veoma dobre šanse koje nijesu iskoristili Mušović i Kriještorac. Priliku da igraju danas su dobili igrači koji su imali manju minutažu tokom prvenstva, tako će biti i u preostala dva kola”, naveo je Bogavac.

Golove za ekipu Bokelja postigli su Aleksandar Macanović u 35 i Neđeljko Kovinić u 80 minutu igre.

Fudbaleri Jedinstva u narednom kolu dočekuju ekipu Igala.

Autorka: Eldina Bećirović