Zlato za Amru Hubanić i bronza za Nejru Suljević na Prvenstvu Crne Gore u višeboju

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE

Atletičari bjelopoljskog Jedinstva osvojili su dvije medalje na Prvenstvu Crne Gore u višeboju, održanom proteklog vikenda u Baru.

Amra Hubanić, u konkurenciji pionirki u četvoroboju, osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju sa 1847 bodova. U istoj disciplni, njena klupska drugarica Nejra Suljević sa 1713 bodova zauzela je treće mjesto i okitila se bronzom.

Na Prvenstvu Crne Gore u višeboju nastupio i atletičar Enes Erović, koji je takmičenje završio na petom  mjestu.

Trener bjelopoljskih atletičara, Brano Maslovarić, kazao je za Radio Bijelo Polje da je ipak zadovoljan postignutim rezultatima.

“Konkurencija je bila izuzetno jaka, nastupio je veliki broj takmičara,  posebno u mlađim kategorijama, tako da sam zadovoljan ostvarenim rezultatom i osvojenim medaljama”, rekao je Maslovarić.

Autorka: Sanja Dulović