Juniori Jedinstva poraženi na Cetinju

Juniori Jedinstva poraženi su danas od Lovćena na Cetinju, rezultatom 65:81, u 12. kolu Prve juniorske lige.

Iako su Bjelopoljci dobro otvorili utakmicu, domaćin se u trećem periodu razigrao i uspio da napravi veliku prednost.

Trener našeg tima, Goran Popović, kazao je da su Cetinjani večeras zasluženo slavili na svom terenu.

„Imali smo prednost gotovo do poluvremena, ali u nastavku meča ekipa Lovćena je bila dominantnija, stekli su značajnu prednost i nijesmo uspjeli da ih sustignemo“, rekao je Popović za Radio Bijelo Polje.

U narednom, 13. kolu Prve juniorske lige, košarkaši bjelopoljskog Jedinstva gostuju Danilovgradu.

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE