Težak poraz odbojkašica Jedinstva

Odbojkašice Jedinstva poražene su danas u SC „Nikoljac“ od ekipe Rudara, rezultatom 0:3 (25:14 25:13 26:24), u 10. kolu Prve ženske lige.

Bjelopoljke su pred domaćom publikom doživjele težak poraz, a samo u trećem setu su uspjele da pruže dostojan otpor.

Rudar je do pobjede vodila Majda Čakar sa 22 poena, a pratila je Miona Vučetić sa 18. U timu Jedinstva najefikasnije su bile Gordana Madžgalj i Isidora Jevrić sa po sedam poena.

Trener odbojkašica Jedinstva, Mladen Miladinović, čestitao je ekipi Rudara na zasluženoj pobjedi.

„Odbojkašice Rudara danas su pokazale da su trenutno bolja i iskusnija od nas. Nama je igra iz trećeg seta neki šablon po kojem treba da igramo u nastavku prvenstva, kako bi ostvarili naš cilj, a to je opstanak u ligi“, kazao je Miladinović za Radio Bijelo Polje.

U narednom, 11. kolu Prve ženske lige, odbojkašice Jedinstva igraju protiv ekipe Gimnazijalac.

Autorka: Sanja Čujović

Foto i audio: Dalibor Rakočević

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA  RADIJA BIJELO POLJE