Jedinstvo bolje od prvoligaša

Fudbaleri bjelopoljskog Jedinstva pobijedili su danas Kom, rezultatom 1:0, u drugom kontrolnom susretu u okviru priprema za proljećnji dio sezone.

Bjelopoljcima je pobjedu golom u 21. minutu donio Filip Kalačević, koji je nedavno pojačao Jedinstvo.

Iznenadili su Bjelopoljci dobrom igrom domaćine i gotovo tokom čitave utakmice dominirali su terenom.

Trener Jedinstva, Sead Babača, kazao je da su njegovi momci odigrali odličan meč i da su bez većih problema uspjeli da savladaju prvoligaša.

“Odigrali smo odličnu utakmicu protiv prvoligaške ekipe Koma, dominirali smo terenom, imali ogroman posjed lopte iz kojeg smo, naročito u prvom poluvremenu, napravili nekoliko dobrih šansi koje nijesmo uspjeli do kraja da realizujemo”, kazao je Babača za Radio Bijelo Polje.

On je napomenuo da su i ovog puta šansu dobili svi igrači.

“I zaista igra koju smo prikazali nas hrabri i pokazuje da smo na pravom putu ka ostvarenju naših ciljeva”, poručio je Babača.

JEDINSTVO: DŽafić, Banda, Krulanović, Ramović, Šćepanović, Muzurović, Idrizović, Hajrović, Kalačević, Kriještorac, Nikolić. Igrali su još: Kolić, Bugarin, Đ. Cvijović, A. Cvijović, Čikić, Božović, Šekularac, Vlaović, Memčević.

KOM: Novović, Milović, Mitrović, Nuculović, Račić, Radenović, Đurković, Grbović, Vlahović, Arihiro, Vujović. Igrali su još: Gardašević, Popović, Joković.

Autorka: Sanja Čujović

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE