Pobjeda odbojkašica Jedinstva

Odbojkašice Jedinstva pobijedile su večeras ekipu Gimnazijalac, rezultatom 3:2 (25:20; 25:14; 17:25; 18:25; 15:12), u utakmici trećeg kola crnogorske lige.

Trener odbojkašica Jedinstva, Mladen Miladinović, čestitao je ekipi na pobjedi, i protivnicima na dobro odigranoj utakmici.

,,Iako smo lako poveli 2:0 u setovima, gostujuća ekpa je iskoristila naše opuštanje u naredna dva seta, i vratila utakmicu u rezultatski egal. U petom setu uspjeli smo da dođemo do naše igre, i na kraju zasluženo slavili. Posebno bih zahvalio navijačima koji su napravili dobru atmosferu i bili naš dodatni igrač“, istakao je Miladinović.

Odbojkašice Jedinstva u narednom kolu igraju protiv ekipe Albatros iz Herceg Novog.

Autorka: Eldina Bećirović