Pobjeda košarkaša Jedinstva

19 April 2024

Najnovije vijesti

Košarkaši Jedinstva savladali su sinoć na svom terenu ekipu Dečića, rezultatom 69:68, u prijateljskom meču Prve crnogorske lige.

Trener košarkaša Jedinstva, Rade Petrić, u izjavi za Radio Bijelo Polje je kazao da je zadovoljan igrom, pogotovo u odbrani.

,,Bili smo agresivniji u odbrani i tačniji kod naših zahtjeva koje smo dogovorili od početka. Mislim da smo kontrolisali utakmicu, skoro svih 40 minuta. Opet smo imali blage padove u igri i određeni broj grešaka u tranziciji, koji je dolazio iz nekog zamora i skraćene rotacije. Na poluvremenu smo ostali bez kapitena Koraća, što nam je otežalo organizaciju igre u napadu", istakao je Petrić.

Naglasio je da svaka pobjeda znači, bez obzira što je susret prijateljski.

,,Svaka pobjeda uliva vjeru i samopouzdanje za nastavak i početak prvenstva. Veliki je put pred nama, ali djeluje da rastemo iz utakmice u utakmicu, što je veoma bitno", naglasio je Petrić.

Autorka: Eldina Bećirović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE