Crna Gora peta na Malti

26 6 atletika cgAtletska reprezentacija Crne Gore nastup na ekipnom prvenstvu Evrope – treća grupa u malteškom gradiću Marsa završila je na petom mjestu sa 243,5 bodova. Crna Gora, koja je bila šesta nakon prvog takmičarskog dana, ostvarila je najbolji rezultat do sada na tom takmičenju.

Read more...

RSCG produžio ugovor sa Đukićem

26 6 dragan djukicRukometni savez Crne Gore produžio je ugovor sa selektorom muške reprezentacije Draganom Đukićem do završetka Evropskog prvenstva za juniore koje će se održati u julu 2018. godine u Podgorici.

Španija na krovu Evrope

26 6 spanija kosarkasiceKošarkašice Španije osvojile su titulu prvaka Evrope, pošto su finalu u Pragu savladale Francusku 71:55. “Crvena furija” je tako treći put u istoriji prigrlila pehar namijenjen najboljoj selekciji Starog kontinenta.

Kovinić i dalje na 123. mjestu

26 6 danka kovinicNajbolja teniserka Crne Gore Danka Kovinić zadržala je 123. mjesto na rang listi Ženske teniske asocijacije. Kovinić, koja je prošlog ponedjeljka igrala finale ITF turnira u mađarskom Hodmežovašarheliju, ima 444 boda.