Poraz Pruške u četvrtfinalu Lige šampiona

Bjelopoljska ekipa Pruška Mesopromet Franca poražena je od rumunske Nova Vite rezultatom 3:0, u četvrtfinalnom okšaju Lige šampiona u mini fudbalu, koja se igra u Riminiju.

Rumuni su poveli već u trećem minutu golom Cipriana Ungura, u 16. je već bilo 2:0, a strijelac je bio Feketics, dok je konačan rezultat u 25. minutu postavio Adrian Crisan.

Bjelopoljci su odigrali danas i utakmicu za plasman od petog do osmog mjesta, u kojoj su poraženi od bosanskog Ecosa sa 3:1, tako da im sjutra predstoji  meč za sedmo mjesto protiv izraelske ekipa Nahariya.

Kapiten Pruške, Admir Mekić, za Radio Bijelo Polje kazao je da su nervozno ušli u meč, što ih je i koštalo na kraju.

„Rano smo primili gol i nakon toga jednostavno psihički pali,a Rumuni su to znali da iskoriste i daju još jedan pogodak. U drugom smo krenuli bolje, ali sudija je predvidio jednu situaciju iz koje smo primili i taj treći, nakon čega smo skroz pali, a protivnik je mirno priveo utakmicu kraju“, istakao je Mekić.

On je naglasio da je ovo veliki uspjeh za klub i grad, i da će dati sve od sebe da u sjutrašnjoj borbi za sedmu poziciju zabilježe pobjedu i uspjeh naprave još većim.

Duel koji odlučuje sedmoplasiranog u Ligi šampiona između Pruške i Nahariye počeće sjutra u 10 časova.

U borbi za trofej sjutra sa početkom u 15 časova igraće Nova Vita iz Rumunije i Airnergy Mad Dogs iz Mađarske.

Autor: Bojan Šutović

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE