Omladinci Jedinstva remizirali sa Drezgom

Omladinci fudbalskog kluba "Jedinstvo" odigrali su neriješeno na svom stadionu protiv Drezge 1:1, u okršaju petog kola Omladinske lige Crne Gore.

Bjelopoljci su poveli u petom minutu golom Todora Šekularca,  da bi u 43. Slavko Caković izjednačio i postavio konačan rezultat.

Fudbaler Jedinstva, Todor Šekularac, za Radio Bijelo Polje kazao je da su odigrali dobar meč i da ostaje žal za dva izgubljena boda.

"Počeli smo dobro, rano poveli, ali smo ipak primili pogodak pred kraj prvog dijela. U drugom poluvremenu smo napadali, imali mnogo šansi, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Okrećemo se narednim duelima, u kojima ćemo dati sve od sebe da ispravimo greške iz današnje utakmice", istakao je mladi Šekularac.

Nakon petog kola, izabranici Enesa Kasumovića nalaze se na 14. poziciji sa dva boda, isti učinak ima i Drezga.

U sljedećem kolu, koje se igra 21. septembra, Bjelopoljci će gostovati Iskri.

Žute kartone na ovom meču zaradili su Milisav Perošević iz Jedinstva, dok su kod gostiju javnu opomenu dobili Aleksandar Kankaraš, Aleksa Đukanović i Vuk Kovačević.

Crveni karton u 80. minutu dobio je Aleksa Đukanović.

FK"Jedinstvo": Goran Aković(G), Milisav Perošević, Bogdan Korać(od 60. Danis Kolić), Tarik Čikić, Nihad Balić, Stefan Božović, Adis Bahović, Aldin Mušović(C), Stefan Vlaović, Todor Šekularac, Marko Šćekić(od 74. Nikola Ćinćur)

FK"Drezga": Matija Adžić(C)(G), Nemanja Jovanović(od 58. Nikola Milićević), Aleksandar Kankaraš, Slavko Caković, Aleksa Đukanović, Lazar Kostić(od 58. Mijodrag Rogač), Nemanja Nenezić, Vuk Kovačević, Saša Roganović, Matija Vukotić(od 46. Boris Bukulić), Aleksa Vuković

Glavni sudija: Aleksandar Šćekić, prvi pomoćnik: Jovan Došljak, drugi pomoćnik: Nikoleta Obradović, Delegat: Danko Gogić

Autor: Bojan Šutović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA VEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE