Prvi trijumf Jedinstva u nastavku šampionata

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su danas u Spužu ekipu Drezge, rezultatom 2:1, u 26. kolu Druge crnogorske lige.

Bjelopoljci su poveli u 33. minutu golom Vuka Vulevića, izjednačio je Aleksa Maraš u 68’, a konačan rezultat postavio je Kalačević u 70. minutu igre i tako doveo Jedinstvo do prve pobjede u nastavku šampionata.

Jedinstvo je ponovo preuzelo treće mjesto na tabeli, a trener Sead Babača kazao je za Radio Bijelo Polje da su konačno odigrali dobar meč.

“Naročito u prvom poluvremenu, kada smo bili znatno dominantniji na terenu, stvarali šanse igre, postigli gol i zasluženo otišli sa golom viška na poluvrijeme. U drugom poluvremenu smo imali nekoliko situacija da zatvorimo utakmicu koje nijesmo iskoristili, a iz tehniške greške na sredini primili gol. Međutim, igrači su pokazali karakter,odmah postigli drugi gol i utakmicu priveli kraju”, saopštio je Babača čestitajući svojim momcima na pobjedi.

U narednom kolu Jedinstvo dočekuje ekipu Dečića.

U preostalim mečevima 27. kola, naredne subote, sastaće se: Arsenal –Bokelj, Jezero – Mornar, Ibar – Drezga i Otrant-Olimpik – Lovćen.

FK Jedinstvo: Džafić, Muzurović, Cvijović, Idrizović, Banda, Hajrović (Perošević 85’), Nikolić (Memečvić 89’), Bugarin (Gordić 15’), Krulanović, Vulević, Kalačević (Kriještorac 71’)

FK Drezga: Božović M, Bogićević, Tomašević (Kovačević 86’), Peruničić, Čađenović (Kubo 71’), Tripković, Lazarević, Božović L (Racković 89’), Burzanović (Vukčević 86’), Šaletić (Filipović 71’), Maraš

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE