Poraz futsalera Jedinstva uprkos dobroj igri

Futsaleri Jedinstva poraženi su danas u gostima od ekipe Studentski centar, rezultatom 2:1, u 15. kolu Futsal lige Crne Gore.

Podgoričani su poveli su u 34. minutu golom Jovana Popovića, izjednačio je Nenad Ignjatović u 37, da bi pobjedu Studentskom centru donio  Popović još jednim golom u 39. minutu igre.

Trener futsalera Jedinstva, Vladan Čampar, kazao je za Radio Bijelo Polje da su njegovi momci i danas prikazali sjajnu igru, ali da je krajnji ishod meča zapravo rezultat sudijskih odluka.

„Igrali smo odlično, stvarali šanse, ali neke nejasne i nerealne odluke sudije su nas dovele do poraza. Isključenja, kartoni, dosuđeni faulovi koji nijesu ni postojali, sve je to odlučilo današnji meč“, kazao je Čampar.

On je istakao da žali zbog poraza, prije svega zbog momaka koji su dali sve od sebe.

„Ulažemo mnogo rada i truda, zaista vrijedno radimo, ali nekada ne zavisi sve od nas, kao što je bilo danas“, dodao je Čampar.

Podsjetimo, futsaleri Jedinstva savladali su u prošlom kolu u gostima ekipu Bajo Pivljanin, rezultatom 3:1.

Autorka: Sanja Čujović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE