Rukometaši Jedinstva briljirali u Nikoljcu

Rukometaši Jedinstva savladali su večeras na svom terenu  ekipu Danilovgrada 35:29 u utakmici 6. kola crnogorske lige.

Kako je kazao trener Evelin Hasanović domaći tim bio je superiorniji svih 60 minuta.

“Bili smo sve vrijeme u bolji i superiorniji . Vodili smo deset razlike i na poluvremenu, međutim pred kraj utakmice smo se malo opustili i dozvolili da se smanji razlika, ali na kraju ipak postigli dobar rezultat” kazao je Hasanović.

Za igrača utakmice proglašen je Edvin Kučević koji je postigao 9 golova,a u listu strijelaca sa po šest golova upisali su se Danilo Joksimović, Aleksandar Đurđević i Nikola Jelić. Pažnju i ovacije publike izazvao je i golman Irvin Ljaljević  koji je zabilježio 15 odbrana. U ekipi gostiju deset pogodaka postigao je Krivokapić.

Tekst:Vanja Šabanović