Remi Jedinstva i Bokelja

Fudbaleri Jedinstva  odigrali su danas neriješeno u gostima sa ekipom Bokelja, 1:1, u 16. kolu Druge crnogorske lige.

Izabranici Vuka Bogavca poveli su u 28. minutu, kada je sa bijele tačke bio precizan Žarko Korać, da bi domaći vrlo brzo izjednačili, u 35. minutu, takođe golom iz penala Jovana Popovića.

Trener Bogavac čestitao je svojim igračima na velikoj borbi, disciplinovanoj i kvalitetnoj igri, kao i osvojenom bodu.

„Odigrali smo jednu izuzetno tešku utakmicu protiv kvalitetne ekipe Bokelja i to punih 60 minuta sa igračem manje. Momci su se zaista borili, dali svoj maksimum, tako da im čestitam na tome“, kazao je trener fubalera Jedinstva.

Bjelopoljci su i dalje prvi na tabeli sa 37 bodova, a u narednom kolu dočekuju Igalo.

Autorka: Sanja Dulović