Košarkaši Jedinstva savladali Mornar

Košarkaši Jedinstva savladali su danas na svom terenu ekipu Mornara, rezultatom 88:73, u prijateljskom meču Prve crnogorske lige.

Trener košarkaša Jedinstva, Rade Petrić, u izjavi za Radio Bijelo Polje je kazao da je današnja utakmica od velikog značaja, jer su, kako je naveo, vidjeli mnogo pozitivnih, ali i negativnih stvari.

,,Mislim da smo kontrolisali utakmicu 40 minuta, bez obzira što smo imali padova u toku cijele utakmice, što je i normalno u ovoj fazi. Prvo poluvrijeme je moralo mnogo bolje, pogotovo energetski, što smo i pokazali u drugom poluvremenu. Pohvalio bih mlade igrače koji su ulaskom u igru unijeli veliku čvrstinu u odbrani, poslije koje je uslijedilo dosta lakih poena", naglasio je Petrić.

Kazao je da je ekipa na dobrom putu, ali, ističe da ih čeka još dosta posla.

Autorka: Eldina Bećirović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRŽAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE