Omladinci slavili golovima Lukača i Brajića

Omladinci bjelopoljskog Jedinstva France savladali su danas na svom terenu OFK Mladost DG, rezultatom 2:1, u 16. kolu Omladinske lige Crne Gore.

Bjelopoljci su dobro otvorili meč i poveli već u 9. minutu preko Muamera Lukača, gosti su uspjeli da izjednače u 56. golom Amara Methadžovića, ali je Vladimir Brajić dva minuta pred kraj regularnog dijela meča uspio da postigne gol i tako Jedinstvu donese pobjedu.

Pomoćni trener omladinaca, Željka Radanović, kazala je za Radio Bijelo Polje da su odigrali odličan meč i da su zasluženo slavili danas.

“Momci su izvanredno odigrali danas i zasluženo došli do pobjede. Iako je u jednom trenutku Mladost izjednačila, nijesmo odustali, nizale su se šanse, a potom je Brajić uspio da pogodi mrežu i tako nam donese tri boda”, kazala je Radanović.

Ona je saopštila da u narednom kolu gostuju Arsenalu iz Tivta.

“Sada nam preostaje da se fokusiramo na taj meč i nadamo se novim bodovima”, poručila je Radanović.

Autorka: Sanja Dulović

BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE ZABRANJENO JE PREUZIMANJE SADRZAJA SA WEB PORTALA RADIJA BIJELO POLJE